TROCON – Trolley Connectivity – to nowoczesna firma, stworzona ze współpracy doświadczonych partnerów, od wielu lat działających na rynku Połączyliśmy swoje siły w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań dla szeroko pojętego rynku transportu, ze szczególnym uwzględnieniem rynku kolejowego.

Powstaliśmy jako odpowiedź na rosnące potrzeby rynku.

Tworzymy dedykowane i nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Jesteśmy zespołem łączącym ludzi z pasją i doświadczeniem, otwartych na nowe technologie i nowe projekty. Ludzi pełnych zaangażowania!

Jesteśmy by projektować – tworzyć – wspierać.

Co nas wyróżnia? Ludzie!

Ludzie profesjonalnie podchodzący do każdego nawet najmniejszego projektu. Ludzie pełni pasji oraz lubiący nowe wyzwania!

Naszym atutem jest polski kapitał! Wspieramy rozwój polskiego rynku chcąc przyczynić się do wzrostu rodzinnej gospodarki. Oferowane rozwiązania produkujemy w całości w Polsce. Nasi wykwalifikowani inżynierowi od początku do końca uczestniczą w procesie tworzenia produktu dla Ciebie!

Oferujemy pełne wsparcie w procesie użytkowania produktu poprzez szkolenia z obsługi jak również wsparcie serwisowe.

Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług, dlatego systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje! Nasza wiedza to sukces twojego projektu! Tworząc produkt dbamy o przyszłość nie tylko Twojego biznesu ale również środowiska!

Starannie dobieramy materiały z których tworzymy produkty, tak aby dłużej Tobie służyły.