TROCON WKR Ipi six WYŚWIETLACZ KRAWĘDZIOWY


Wyświetlacze krawędziowe są przeznaczone do prezentowania informacji o pociągach poruszających się po torze sąsiadującym z krawędzią peronu, przy której zostały zainstalowane. Wyświetla informację o postojach handlowych przewidzianych rozkładem jazdy pociągów pasażerskich i pociągów specjalnych tj. odjeżdżających i przyjeżdżających, kończących bieg a także informację o przejeżdżających po przedmiotowym torze (z zatrzymaniem lub bez) pociągów pasażerskich, towarowych, a także innych pojazdów nieopisanych rozkładem jazdy pociągów – znaki i napisy ostrzegawcze: „Uwaga: pociągi wjeżdżające na stację lub przejeżdżające przez stację. Proszę odsunąć się od krawędzi peronu”. Wszystkie prezentowane informacje są zgodne z TSI TAP.

Wyświetlacz ma zastosowanie w systemach dynamicznej informacji pasażerskiej i umożliwia nieprzerwaną pracę przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu – nawet w nasłonecznionych miejscach.

Jest wyświetlaczem jednostronnym to znaczy, że każdy z wyświetlaczy stanowi samodzielną jednostkę, która posiada metalową obudowę w której mocowane są elementy takie jak matryca LCD, jednostka sterująca, kontroler graficzny, kontroler czujników, system zasilania, system utrzymania optymalnej pracy urządzenia.


Prezentowany katalog produktów ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Celem potwierdzenia/ustalenia parametrów technicznych produktu należy skontaktować się z producentem.